Ford Puma
1.0 ECOBOOST ST-LINE X AUT. | PANO | CARPLAY | WINTERPACK | B&O | NAVI | PDC
Direct kopen, basisprijs: € 18.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.900,-
LEASEPRIJS: € 311,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Puma |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 ECOBOOST ST-LINE X AUT. | PANO | CARPLAY | WINTERPACK | B&O | NAVI | PDC |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 4 augustus 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 89.555 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 311,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-061-GP |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 589 kg |
| Gewicht: | 1.226 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.815 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Panoramadak - te openen
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Frozen White unilak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- mistlampen voor adaptief
- Privacy glass
- regensensor
- verwarmde voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- Navigation Pack met B&O premium audiosysteem met 9 luidsprekers en 1 subwoofer
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- lederen/stof bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- parkeersensor achter
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Lichtmetalen velgen
- sportonderstel
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Winter Pack